Fundacja z uśmiechem

Wyszukiwarka w serwisie

Podsumowanie Warsaw Dental Medica Show 6-8.09.2018

Nasza Fundacja w dniach 6-8 września wzięła udział w pierwszej wystawie stomatologicznej Warsaw Dental Medica Show w Nadarzynie pod Warszawą.

W czwartek i piątek na stoisku Fundacji panie doktor Hanna Chaciewicz i Anna Deptała prowadziły pokazowe badania profilaktyczne. W tym czasie zostało przebadane 32 osoby, z których 12 zostało skierowanych do dalszej konsultacji stomatologicznej lub laryngologicznej. Obie Panie doktor od paru lat biorą aktywny udział w pracach Fundacji min. organizując co roku bezpłatne badania dla pacjentów w ramach Dni Otwartych. Serdecznie dziękujemy obu lekarkom za ich profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzone badania.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno lekarzy, jak i pacjentów (najczęściej pracowników firm wystawiających się). Równocześnie przez cały czas trwania targów pokazywaliśmy na stoisku filmy instruktażowe (profilaktyczne badanie zewnątrz i wewnątrzustne, zdjęcia zmian potencjalnie przedrakowych i rakowych) oraz prowadziliśmy informacyjną akcję ulotkową na temat raka jamy ustnej i czujności onkologicznej lekarzy dentystów.

Facebook